Przerwa w blogowaniu

Witam po krótkiej przerwie,

Powodem, dla którego przestałem dodawać wpisy, to oddanie się w pełni działaniu. Przestałem czuć potrzebę analizowania tego, co oznacza „bycie sobą”. Zdecydowałem się po prostu rzucić w nurt życia i rozwijać różne jego aspekty. Zamiast myśleć o byciu sobą zdecydowałem się po prostu sobą być.

Pierwsza myśl była taka, by tego bloga przekształcić w moją relację z podejmowanych działań. To by totalnie zmieniło jego koncepcję, jednak nie w tym problem. Myślę, że to jeszcze nie ten etap, aby przedstawiać moje doświadczenia, bo podejmowane przeze mnie tematy i dążenia są jeszcze niestabilne. Jeszcze dużo muszę poznać, aby w czymś się utwierdzić.

Blog musiałby przybrać formę pamiętnika. Kto by jednak to chciał czytać? 🙂

Promowanie bloga wymaga dużo czasu i wysiłku, a ja chcę teraz poświęcić swoją energię na zadbanie o każdy aspekt mojego życia. Jeśli miałbym prowadzić bloga, to chyba jednak nie ma tym etapie.

Nie chcę palić mostów, bo może niedługo będę miał ochotę się czymś podzielić. Blog więc zostaje tak jak jest i jeśli ktoś jeszcze skorzysta z jego treści, to super.

A ja może za jakiś czas tu wrócę i znów będę pisać. Może o podobnych rzeczach, może o czymś zupełnie innym, co w danym momencie będzie dla mnie ważne. Teraz jednak chcę działać w pełni w swoim życiu.

Pozdrawiam wszystkich i powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *